0 258 269 10 02
info@dosav.org

Teslimat ve İade

Teslimat Ve İade

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin https://www.dosav.org/bagis/  a uzaklığına göre de kargo şirketi 2-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından https://www.dosav.org/bagis/  garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

https://www.dosav.org/bagis/ online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İADE/DEĞİŞİM BİLGİLERİ

https://www.dosav.org/bagis/’dan satın aldığınız ürünlerde  müşteri memnuniyeti esas alınarak 30 gün içinde koşulsuz iade/değişim hakkı sunulmaktadır.

Ürünlerinizi Anlaşmalı Kargo ile orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, hasar görmemiş şekilde tarafımıza faturası ile beraber göndermeniz gerekmektedir. Faturada yer alan iade bölümünü, iade/değişim edilecek ürün ve nedenini belirterek ürünlerle beraber gönderiniz. Faturasız gönderilen ürünler işleme alınmayacaktır.

Ürün tarafımıza ulaştıktan ve işleme alındıktan sonra ücret iadesi veya değişim yapılarak tarafınıza e-posta yoluyla bilgi verilecektir. İade işlemlerinde ödeme banka hesabınıza 7 iş günü içinde iade edilecektir.

Ürün iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için hafta içi her gün 08:30 - 17:30 saatleri arasında bizimle iletişime geçebilirsiniz