• +90 (258) 269 10 02
  • bilgi@dosav.org
  • Türkçe

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri Vakfı; 01 Kasım 2017 tarihinde Denizli OSB Mah. Yaşar Öncan Cad. No:1 20330/Honaz/Denizli adresinde kurulmuş olup, kısa adı DOSAV’dır. 

Vakıf, Denizlili sanayicilerin bilgi ve deneyimleri, iş yetenekleri ile yurt içi ve yurt dışı ilişkilerinden yararlanarak ülkemizin ekonomik, sosyal, teknolojik, bilimsel ve kültürel gelişmesine katkılar sağlayacak girişimlerde bulunmak, ilgili kurumlar ile işbirliği yapmak, sosyal, kültürel ve eğitim konularında yardımlaşmayı geliştirmek, toplum sağlığını ön planda tutarak gerek özel gerekse kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilen sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesine katkı sağlamak ve Denizli’deki sosyal yaşama katkı sağlayacak kültür ve sanat faaliyetleri yapmak ve bu doğrultuda yapılan faaliyetleri destekleyerek gerekli maddi (nakdi ve/veya ayni) yardımlarda bulunmak ve tüm bu yukarıdaki işlemleri gerçekleştirmek veya bu konularda gerçekleştirebilmek için iktisadi işletmeler kurmak ve yönetmek amacıyla kurulmuştur.

Vakıf, Denizli OSB Yönetim Kurulu tarafından temsil edilir. Yönetim Kurulu bu temsil yetkisini Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Yardımcısına devredebilir.